کاربرد چوب او اس بی | کاربرد چوب osb

کاربرد چوب او اس بی | کاربرد چوب osb

کاربرد چوب او اس بی | کاربرد چوب osb

یکی از ارزان ترین و سبک ترین چوب هایی که در ساختمان از آن ها استفاده می شود، چوب او اس بی می باشند که برای تمام محیط ها، مناسب هستند و کاربرد چوب او اس بی بر همگان آشکار شده است.

چوب های او اس بی با قطر 6 الی 25 میلیمتر تهیه می شوند و عموما دارای سه لایه مختلف هستند. این چوب ها به وسیله فشار و دما متراکم شده و به همین دلیل نسبت به سایر چوب ها مقاومت بسیار بیشتری دارند. چوب های osb محکم، با مقاومت بالا و سبک می باشد و قیمت بسیار مناسبی دارد.

چوب او اس بی در کجا استفاده می شود؟

کاربرد چوب او اس بی ، بیشمار است و در مکان های مختلفی از خانه میشود از آن استفاده کرد. قیمت کابینت ها به نسبت گذشته بالاتر رفته و شاید در زمان ساخت خانه هزینه زیادی را بر دوش شما بگذارد، چوب او اس بی جایگزین مناسبی برای ساخت کابینت است و مقاومت و پایداری بی نظیری دارد.

در ساختن کمد یا هر وسیله چوبی دیگری، چوب او اس بی جز بهترین گزینه ها است و حتی در طراحی و دکوراسیون داخلی منازل نیز از آن بهره می برند. چوب او اس بی دارای قطرهای مختلف هست و با توجه به شکل کلی سقف، می توانید از آن استفاده کنید. هم چنین این نوع چوب، پوشش دهی مناسبی برای کف منازل مسکونی و ساختمان اداری می باشد و زیبایی خاصی را به محیط می بخشد.

اگر در قسمت هایی از منزل شما مثل کنار پنجره یا کنار کابینت ها،  فضالی خالی  وجود دارد و شما به دنبال ابزار مناسبی برای طراحی دکور آن ها هستید، چوب او اس بی این نیاز شما را برآورده می کند و به دلیل سبک و نازک بودن، میتواند در طرح های مختلفی خود را نشان دهد.

جهت اطلاع از قیمت چوبosb می توانید با متخصصین فروش ما تماس بگیرید و  همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با هزینه نصب و اجرای چوب او اس بی ، هزینه زیرسازی تخته او اس بی با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم ارائه شود.

با ما در تماس باشید. 09212268217

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلیدواژه خود را وارد کنید