سقف شینگل – ورق شیروانی شینگل

سقف شینگل

شینگل دولایه

شینگل دولایه

سقف شینگل یکی از متداول ‌ترین و پرمصر‌ف ‌ترین پوشش‌های سقف شیبدار که در اصطلاح عامه به آن سقف شیروانی شینگل می‌گویند. این نوع پوشش سقف شیروانی بیشتر در ویلاها و یا آلاچیق ها و سردرب ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پوشش سقف شیب‌دار شینگل ، برای اولین بار حدود ۱۷ سال پیش در کشور آمریکا توسط معماران و متخصصان آمریکایی طراحی شد و سپس به مرحله تولید و اجرا رسید .

و در فاصله زمانی کوتاهی در کانادا نیز به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفت و در نهایت این پوشش در کشورهای اروپایی جای سقف های سفالی و روش‌های سنتی را گرفت، همچنین سال ۱۳۸۹ در آمریکا به بالاترین حجم فروش و استفاده نسبت به دیگر پوشش های سقف دست یافت و به عنوان برترین پوشش سقف معرفی شد.

آشنایی با پوشش سقف شیبدار شینگل

این پوشش از مشتقات نفت، سیلیس و لایه‌های گوناگون تشکیل شده است.

در طراحی آن به نکاتی مانند ایزولاسیون در مقابل تغییرات دما، انعکاس نور خورشید، انعطاف‌پذیری در برابر ضربه، مقاومت در مقابل وزش بادهای شدید و شکل‌گیری به فرم‌های گوناگون سطوح شیب‌دار و دلخواه توجه ویژه شده است.

انواع سقف شینگل

شینگل دولایه

شینگل دولایه قرمز

شینگل دولایه قرمز

شینگل دولایه قهوای

شینگل دولایه قهوای

شینگل دولایه توسی

شینگل دولایه توسی

سقف شینگل دولایه

سقف شینگل دولایه

شینگل دولایه تگولا

شینگل دولایه کانادایی تگولا

 

شینگل لانه زنبوری

 

شینگل لانه زنبوری مارک چوکوروا ترکیه

شینگل لانه زنبوری مارک چوکوروا ترکیه

 

شینگل لانه زنبوری کره‌ای

شینگل لانه زنبوری کره‌ای

 

طریقه نصب شینگل | اجرای سقف شینگل

یکی از مزایای شینگل نصب آسان آن است. البته برخی از طرح‌های شینگل نیازمند ابزار خاص بوده و ‌باید توسط افراد متخصص نصب شوند. سقف شینگل محصولی انعطاف‌پذیر و مقاوم است که با اغلب طراحی‌های سقف سازگار می‌باشد.

به هنگام اجرای سقف شیبدار شینگل باید کلیه جزئیات شامل آب بندی دودکش ها ، خط القعرها ، خط الراس ها و فلاشینگ ها و آبرو در نظر گرفته شود لایه هایی که برای اجرایی زیرسازی شینگل مورد نیاز می باشد : ابتدا صفحات چوبی او اس بی بر روی زیر سازی فلزی نصب ، روی آن لایه آب بندی مخصوص اجرا شده و یا ایزوگام باید انجام گیرد .

سقف شینگل به تنهایی عایق نمی باشد و باید حتما زیرسازی آن عایق رطوبتی اجرا شده باشد و سپس پوشش سقف شینگل با میخ مخصوص نصب می گردد .سپس برای اجرای تیزه شینگل می‌توان از خود ورق شیروانی شینگل استفاده کرد و نیاز به تیزه خاصی نمی‌باشد برای آب بندی از چسبهای رولی و یا ایزوگام میتوان استفاده کرد.

جزییات اجرایی شینگل

جزییات اجرایی شینگل

عایق ورق شینگل | عایق شینگل

ورق های شینگل خود به تنهایی عایق رطوبت و نم نمی‌باشد و به منظور ایزولاسیون و جلوگیری از نفوذ آب باران و نم و رطوبت محیط خارجی باید حتماً از عایق شینگل یا لایه بخاربند استفاده کرد در غیر اینصورت هیچ گونه تضمینی برای نفوذ آب به داخل ساختمان از ناحیه سقف نخواهد بود و هرگز نباید ورقها را بدون عایق رطوبت نصب و اجرا کرد

عایق شینگل

عایق شینگل

ویژگی های سقف شینگل

  • وزن سبک
  • پایداری و ثبات رنگ
  • ۱۰۰% عایق در برابر آب و رطوبت
  • انعطاف پذیر و مقاوم در برابر تمام شرایط جوی
  • قابل نصب بر روی تمام سطوح
  • تنوع رنگ و مدل
  • مقاوم در برابر نور آفتاب و اشعه UV
  • طول عمر بالا و عدم نیاز به رسیدگی مکررژ
  • ظاهر زیبا و تنوع رنگی
  • قابلیت تردد

قیمت شینگل

برای اطلاع از قیمت شینگل می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با هزینه نصب و اجرای شینگل، هزینه زیرسازی شینگل با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم ارائه شود. خرید شینگل را از نمایندگان معتبر انجام دهید تا ضمن مقایسه و انتخاب از بین انواع شینگل ارائه شده، گارانتی معتبر دریافت نمایید.
با ما در تماس باشید. 09212268217

کلیدواژه خود را وارد کنید